چرا کوره سازان

22

کوره سازان پاسارگاد توانایی طراحی و ساخت انواع کوره تمام صنعتی تولید زغال را با تلفیقی از آزمون‌‌های تجربی و علمی دارد.
این شرکت درصدد است بهترین کوره صنعتی زغال را با تمام مراحل آموزشی تولید انواع زغال از جمله زغال کبابی تا انواع زغال لیمو و، بلوط، پسته، سیب،وانجیر و… به صورت تضمین مکتوب در عقد قرارداد یا در دفاتر اسناد رسمی کشور به شما ارائه کند.
گروه صنعتی کوره‌سازان پاسارگاد، خود با همین کوره‌ها مشغول تولید زغال است و به خصوص تولید زغال لیمو را در دستور کار قرار داده است و آمادگی فروش زغال لیمو و کبابی و پرسی و … به پخش‌کنندگان محترم در سراسر کشور را دارد. تولید کوره صنعتی زغال در کوره‌سازان پاسارگاد با مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت می‌گیرد. این شرکت تنها دارنده گواهی‌نامه ISO9001-2008 وISO10015-1999 از کشور انگلستان با استاندارد مدیریت کیفیت و استاندارد آموزشی است. همچنین، با طراحی و تولید انواع کوره صنعتی برای تولیدات مختلف زغال لیمو تا کبابی و قالبی از پیشگامان این صنعت است.

Untitled-

تولید همیشه خوب است و با حمایت‌های مختلفی از طرز فکرهای گوناگون روبرو بوده است ولی مزیت تولید ذغال با بسیاری از تولیدهای دیگر در این است که علاوه بر این‌که ذغال تاریخ انقضا ندارد، بلکه هرچه زمان نگهداری ذغال طولانی‌تر باشد، فایده‌ی بهتری هم برای تولید کننده دارد.
با کوره‌های ساخته شده توسط ما، که تست و امتحان خود را پس داده است و با همین کوره‌ها خود مشغول تولید می‌باشیم، در آمد چند میلیونی در ماه داشته باشید
کار با کوره بسیار راحت و آسان خواهد بود و هر آدم مبتدی می‌تواند بهترین کیفیت ممکن را از ذغال‌های تولیدی خود بگیرد و از نظر کیفیت محصول به جرات می‌توان گفت که جزء بهترین‌ها هستیم.
کوره‌های ذغال ساز صنعتیِ ما به صورت‌های مختلف برای شما عزیزان و بستگی به توان مالی شما دوستان طراحی می‌گردد، تا شما عزیزان با توان‌های مالی مختلف بتوانید این خط تولید را داشته باشید و این افتخار ماست برای کارآفرینی هم‌وطنان عزیز پارسی
این کوره‌ها می تواند بهترین ذغال ممکن را از جمله ذغال لیمو، نارنج، بلوط، مرکبات، پسته و … را با بهترین کیفیت ممکن تولید نماید. از مزایای تولید ذغال با کوره‌های این شرکت مصرف پایین انرژی و بدون دود و بو بودن آن است و محصول تولیدی آن در بازار ایران و جهان کاملا جا افتاده و شناخته شده می‌باشد
این کوره‌ها می تواند بهترین ذغال ممکن را از جمله ذغال لیمو، نارنج، بلوط، مرکبات، پسته و … را با بهترین کیفیت ممکن تولید نماید. از مزایای تولید ذغال با کوره‌های این شرکت مصرف پایین انرژی و بدون دود و بو بودن آن است و محصول تولیدی آن در بازار ایران و جهان کاملا جا افتاده و شناخته شده می‌باشد.
شرکت‌های مختلفی وجود دارند که اعلام می‌کنند کوره‌ی ذغال تولید می‌کنند ولی در عمل چنین نیست و این را از مراجعه‌کنندگانی که با ما تماس می‌گیرند تا کوره‌های آنها توسط مهندسین ما عیب‌یابی و رفع مشکل شود کاملا مشهود است.

Untitled-3

برای همین ما علاوه بر فروش کوره‌های خود و ذغال‌های مختلف تولیدی با همین کوره‌های شرکت، قسمت مشاوره هم داریم که عیوب و ایردهای کوره‌های تولید شده توسط برخی شرکت‌ها را که فقط به فکر جیبِ خود هستند و با مال و آبروی مردمی که با هزار امید و آرزو وارد این کار می‌شوند، بازی می‌کنند و کوره‌هایی را در معرض فروش قرار می‌دهند که حتی خودشان یک‌بار هم تولید نکرده‌اند را تا حد ممکن برطرف می‌کنیم و چه بسا تماس‌هایی که این مال‌باختگان از اقصی نقاط کشور با می‌گیرند و در صدد رفع عیب کوره‌ها هستن که از یک‌سری آدم سودجو خریده‌اند که اظر طراحی و ساخت و نوع گردش حرارت باه خاطر عدم علم و آگاهی و نداشتن تجربه در این کار دچار مشکل هستند و باعث ضررهای زیادی برای خریداران می‌شوند.
ما با افتخار اعلام می‌کنیم که از نظر تولید و کیفیت محصولات ذغال حرف‌های زیادی برای گفتن داریم چون تجربه‌‌ی ما و کادر مجربِ ما هم به صورت عملی و هم به صورت تحصیلی می‌باشد. پس شاید بهترین نباشیم ولی بهترین ها ما را انتخاب می‌کنند.

Back to Top